سالن همایش ری فورت (در حال ساخت)

سالن همایش ری فورت (در حال ساخت)

 

قسمت مهمی از موفقیت مدیران و صاحبان کسب و کار منوط به همایش ها و کنفرانس هایی است که برگزار می‌کنند. به همین علت برگزاری یک همایش، کنفرانس یا سمینار خوب اهمیت بسیار زیادی در رشد آن کسب و کار دارد. سالن های همایش بخش مهمی از یک گردهمایی را تشکیل میدهند و می‌توانند در جذب مشتریان یک حرفه یا صنعت تأثیر بسزایی داشته باشند.

به همین منظور مدیران ری فورت درصددند تا با احداث چند سالن همایش منحصر به فرد در دل مجموعه ری فورت، دغدغه برگزارکنندگان و متولیان گردهمایی های ملی و بین المللی را رفع نمایند.

سالن همایش ری فورت (در حال ساخت) با داشتن به روزترین و پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات، فضایی مناسب را برای برگزاری همایش های ملی و بین المللی فراهم خواهد آورد.

درباره ری فورت

ری­ فورت مجموعه ای عظیم و منحصر بفرد با مساحت 150.000 متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت 14.000 متر مربع خواهد بود که شامل مرکز خرید، دفاتر اداری، هتل، مرکز تفریحی و سرگرمی، مسجد، واحدهای تجاری، پارکینگ طبقاتی، ‏سینما، شهربازی، رستوران و فود کورت و ... میباشد.پروژه برند سازی و تبلیغات مجموعه عظیم ری فورت با مدیریت و طراحی دکتر احمد میرابی انجام شده است.

گالری تصاویر

دفتر مرکزی شرکت ری فورت

آدرس: شهرری، دولت آباد، بلوار قدس، ابتدای خیابان یاس

شماره های تماس: 

 09128750912

021-33761005

روابط عمومی ری فورت:  88458845-021