سینما ری فورت(درحال ساخت)

سینما ری فورت(درحال ساخت)

 

یکی از بخش های تفریحی و فرهنگی مجموعه عظیم ری فورت، سینمای ری فورت(درحال ساخت) است که میتوان آن را از جمله مدرنترین و پیشرفته ترین پردیس های سینمایی در جنوب شهر تهران تلقی کرد.

طراحی این پردیس سینمایی به گونه ای میباشد که در آن از به روزترین امکانات مانند، سیستم های صوتی و تصویری مدرن، صندلی های ماساژ و... استفاده خواهد شد.

سینمای اختصاصی ری فورت ویژه اکرانهای خصوصی(درحال ساخت)، از مهمترین و منحصر به فردترین ویژگی این سینما میباشد که در آن امکاناتی مانند پذیرایی اختصاصی شام و ناهار در نظر گرفته شده است.

علاوه بر سالن های سینما، تعدادی کافه، رستوران و فودکورت در این بخش تعبیه خواهد شد که میتواند ‏محلی برای تجمع اهل سینما و نقد و بررسی فیلم ها باشد.

درباره ری فورت

ری­ فورت مجموعه ای عظیم و منحصر بفرد با مساحت 150.000 متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت 14.000 متر مربع خواهد بود که شامل مرکز خرید، دفاتر اداری، هتل، مرکز تفریحی و سرگرمی، مسجد، واحدهای تجاری، پارکینگ طبقاتی، ‏سینما، شهربازی، رستوران و فود کورت و ... میباشد.پروژه برند سازی و تبلیغات مجموعه عظیم ری فورت با مدیریت و طراحی دکتر احمد میرابی انجام شده است.

گالری تصاویر

دفتر مرکزی شرکت ری فورت

آدرس: شهرری، دولت آباد، بلوار قدس، ابتدای خیابان یاس

شماره  تماس: 

021-33761005