معرفی ری فورت

معرفی ری فورت

مجموعه گردشگری و تجارت بین الملل ری فورت از بزرگترین و مجهزترین مراکز تجاری، اداری، رفاهی و... خواهد بود که توسط شرکت راهبری فر و رشد تجارت مانا در زمینی به مساحت 14 هزار مترمربع و بیش از 150 هزار مترمربع زیربنا، در حال ساخت است.

این مجموعه در منطقه ای بنا خواهد شد که علاوه بر داشتن ویژگی های منحصر به فرد، یکی از قطب های گردشگری ایران میباشد. همچنین ری فورت به گونه ای طراحی شده است که با توجه به ابعاد عظیم آن، تمام خصوصیات و ویژگی های لازم برای تبدیل شدن به نماد و الگویی جهت طراحی و ساخت مجتمع های چند منظوره در ابعاد مختلف را دارا باشد.

مجموعه گردشگری ری فورت دارای فضاهایی با کاربری های متنوع است که این فضاها شامل واحدهای تجاری، اداری، فرهنگی اعم از سالن های سینما و همایش، بخش های تفریحی شامل رستوران، فودکورت، شهربازی سرپوشیده، باغ وحش حیوانات مینیاتوری و فضاهای سبز و استخر رو باز بر بام ری فورت و همچنین پارکینگ طبقاتی مجموعه برای رفاه هرچه بیشتر مراجعه کنندگان میباشند.

طراحی مدرن ری فورت، همگام با پیشرفته ترین مراکز تجاری و اداری روز دنیا باعث ایجاد جذابیت های لازم برای یک سرمایه گذاری سودآور و در عین حال مطمئن در این مجموعه شده است.

برند سازی و تبلیغات مجموعه عظیم ری فورت با مدیریت و طراحی دکتر احمد میرابی انجام شده است.

 

"آنچه که در ری فورت خواهید دید، فراتر از انتظار است"

درباره ری فورت

ری­ فورت مجموعه ای عظیم و منحصر بفرد با مساحت 150.000 متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت 14.000 متر مربع خواهد بود که شامل مرکز خرید، دفاتر اداری، هتل، مرکز تفریحی و سرگرمی، مسجد، واحدهای تجاری، پارکینگ طبقاتی، ‏سینما، شهربازی، رستوران و فود کورت و ... میباشد.پروژه برند سازی و تبلیغات مجموعه عظیم ری فورت با مدیریت و طراحی دکتر احمد میرابی انجام شده است.

گالری تصاویر

دفتر مرکزی شرکت ری فورت

آدرس: شهرری، دولت آباد، بلوار قدس، ابتدای خیابان یاس

شماره  تماس: 

021-33761005